Kolagénová terapia

• Žiadne ihly • Žiadne škodlivé chemikálie • Iba terapia prírodným červeným svetlom

Kolagénová terapia bojuje proti príčinám starnutia pleti prirodzeným spôsobom zvnútra. Špeciálne kolagénové lampy pri tom využívajú viditeľné červené svetlo vo frekvenčnom rozsahu 633 nm, ktoré prehrieva pokožku do hĺbky 8-11 mm. Svetelné lúče stimulujú produkciu nového kolagénu a elastínu, ktoré svojou elasticitou ozdravujú zničené tkanivo, zjemňujú kontúry, zmenšujú očné vejáriky, vrásky a ryhy. Terapia taktiež podporuje krvný obeh tým, že uvoľňuje krvné cievy a v ošetrovaných oblastiach umožňuje ľahší prietok krvi. Toto potom napomáha pri tvorbe nových kožných buniek.

Klinické lekárske štúdie ukázali, že pleťové bunky sa regenerujú až 4 krát rýchlejšie, keď sú ošetrované špeciálnymi kolagénovými lampami. Okrem bunkovej aktivity sa zlepšuje aj ich priepustnosť, takže pokožka môže byť opätovne lepšie zásobovaná nevyhnutne potrebnými výživnými látkami. Výsledkom je napnutejšia a zdravšia pokožka. Kolagénová terapia teda stimuluje kožné bunky a syntézu kolagénu v pokožke.

Je to revolučný, efektívny a trvalý prostriedok boja proti starnutiu pokožky !

Terapiou sa taktiež prehrievajú i kĺby a svaly a tie sa rýchlejšie regenerujú.

Je to pohodlná relaxačná procedúra, bezbolestná, vhodná pre všetkých bez ohľadu na typ pokožky, pohlavie alebo vek. Takéto svetelné spektrum neobsahuje ani UV-A, ani UV-B, teda pokožku nepoškodzuje.

Kolagénová terapia sa stáva revolúciou v omladzovaní pokožky, v jej oživení a v boji proti starnutiu. Pôsobí na tvár, očné kontúry, dekolt, ruky, nohy, napnuté miesta (strie i celulitídu)  a celú pokožku tela.

V súčasnosti je to najúspešnejšia metóda v oblasti estetickej medicíny.

Našou filozofiou je ponúknuť prírodné neinvazívne ošetrenie s rýchlym viditeľným efektom ošetrenia.

Pre koho je kolagénová terapia určená:

  • pre ženy i mužov
  • pre všetky vekové kategórie
  • inteligentná technológia SKIN TEST automaticky vyhodnotí stav pokožky a nastaví najvhodnejší program ošetrenia
  • pozitívne účinky terapie sa prejavia u každého bez rozdielu