Referencie

Rozsiahla štúdia* preukázala, že:

- 97% klientov pociťuje pevnosť a pružnosť pokožky celého tela
- 97% klientov pozoruje výrazný efekt liftingu tváre, krku a dekoltu

- 88% klientov zaznamenalo značnú celkovú vitalizáciu pokožky
(*Pozorovacie štúdia po dobu troch mesiacov, rok 2008, klinika Piano, Švajčiarsko) 

Spokojní zákazníci

Kolagénová terapia je skvelá. Nie sú potrebné žiadne chemikálie, je to len prírodné svetlo, vďaka ktorému mám pokožku ako bábätko a ešte si aj oddýchnem. Odporúčam!

Lenka, 38r.

Jednoducho chcem vyzerať čo najlepšie a našla som na to spôsob – lekárske kolagénko v Leviciach ma omladilo aspoň o 10 rokov, vyhladili sa mi jemné vrásky na tvári a pleť je vláčna a napnutá.

Simona, 31r.

Dcéra mala problém s akné, mala zapálenú a sčervenanú pleť. Dočítali sme sa o tejto kolagénovej terapii, absolvovali sme desať sedení a už vidieť rozdiel. Dcérina pleť je oveľa krajšia a nie je taká sčervenaná. Teraz pokračujeme v terapii a neľutujeme, že sme to vyskúšali.

Aneta, 43r.

Mám problém s pigmentovými škvrnami po celom tele. Chodievala som do solária, aby mi to prekrylo tieto škvrny, no mala som kožu z neho vysušenú. V kolagénku v Leviciach som bola už dvanásťkrát a moja koža je po ňom oveľa viac hydratovaná, mäkšia a napnutejšia, pigmentové škvrny nie sú také viditeľné.

Sylvia, 48r.

Mám psoriázu a hľadám rôzne spôsoby ako zmierniť príznaky tejto choroby. Lekárka mi doporučila túto kolagénovú terapiu a je to naozaj výborné. Moja pokožka je úplne iná na dotyk, mäkká, jemná a koža sa mi tak nešúpe. Veľmi som rada, že niečo takéto máme práve v Leviciach.

Jana, 34r.

Môj syn mal akné po celej tvári, v tínedžerskom veku ho to veľmi trápilo, nakoľko sa mu vysmievali v škole. Skúsili sme teda kolagénovú terapiu. Najskôr sme začali dva týždne intenzívne každý deň, potom trikrát do týždňa a teraz chodíme preventívne raz do týždňa. Veľmi mu to pomohlo. Jeho tvár je už čistá, bez zápalu a aj spolužiaci v škole si všimli, že mu akné zmizlo.

Tereza, 43r.

Po rapídnom schudnutí som hľadala spôsob, ako sa zbaviť strií. Hanbila som sa obliecť si plavky a ísť na kúpalisko len preto, aby sa po mne ľudia nepozerali. Absolvovala som už 20 terapií trikrát týždenne a moja pokožka a strie sú na nepoznanie. Pokožka je hebká na dotyk a strie sú viditeľné už len minimálne. Som nadmieru spokojná!

Katarína, 26r.

Na kolagénovú terapiu chodím pravidelne už tretí mesiac a musím povedať, že som nadšená. Skúsila som viac prístrojov v rôznych prevádzkach a zistila som, že je naozaj  potrebné si vybrať profesionálny lekársky kolagénový prístroj. Kvôli takému prístroju som ochotná dochádzať do kolagénového centra v Leviciach až zo Zvolena.

Anna, 45r., Zvolen

Kolagénová terapia vyriešila môj problém so suchou a citlivou pokožkou. Mám pevnejšie nechty, pružnejšiu a vypnutejšiu pleť. Dokonca mi prestali padať vlasy.

Jana, 39r., Levice

Collarium som skúsila kvôli akné, ktoré mám na tvári a chrbte. Už po 6 terapiách sa mi pleť zlepšila, dokonca miznú i malé jazvičky po akné. Táto terapia je skvelá, konečne niečo, čo mi pomáha liečiť akné.

Natália, 20r. , Levice

Môj problém sú pigmentové škvrny. Návšteva dermatologičky v porovnaní s kolagénkom pomohla minimálne. Terapiu si dávam pravidelne 1x týždenne a škvrny nádherne miznú. Collarium v Leviciach doporučujem, revitalizuje kožu i nechty, je fakt skvelé.

Eva, 58r., Levice

Problémy s akné mám už od puberty. Mám za sebou veľa návštev u kožnej lekárky, veľa testovania rôznych krémov a ošetrení. Na odporúčania známeho som vyskúšala kolagénovú terapiu, i keď som tomu nedávala veľkú šancu. Bola som však milo prekvapená, lebo toto ošetrenie skutočne začalo akné „ničiť“. Pleť sa výrazne polepšila, vyzerá zdravšie a hladšie. Môžem odporučiť už i ja!

Barbora, 19r., Levice

Pre kolagénovú terapiu v kolagénovom centre v Leviciach  som sa rozhodla, lebo som sa chcela zbaviť pooperačnej jazvičky. Absolvovala som desať sedení a bola som milo prekvapená. Okrem zlepšenia jazvy došlo k omladeniu mojej pleti, ktorá sa zjemnila, vymizli rozšírené póry, zmiernili sa vrásky. Myslím si, že liečba mala vplyv aj na moje kĺby, nakoľko počas jej absolvovania som mala miernejšie ťažkosti. Po skúsenostiach vrele odporúčam, určite v terapii pokračujem, je to dobrá investícia do zdravia.

Silvia, 44r. , Dudince

Collarium mi odporučila moja kožná lekárka, pretože mám problémy so suchou pleťou. Problém zmizol asi po 4. alebo 5. návšteve a je to stále lepšie. I nechty mám pružnejšie a toľko sa nelámu. Zatiaľ som bola 7x a som skutočne spokojná, zlepšila sa mi pokožka, je hebká a pružnejšia, efekt je už jasný i na krku a dekolte a mám pocit, že „collárko“ má pozitívny vplyv i na vlasy (vydržia mi pekné a bez umytia 3-4 dni).

Slávka, 35r., Levice

Kolagénové centrum v Leviciach má špičkové lekárske prístroje a návštevu mi doporučila kožná lekárka. Okrem vyriešenia mojich kožných problémov som nečakane odstránila aj vrásky. Odporúčam a ďakujem.

Eva, 46r., Tlmače

Zanedlho budeme mať stretávku zo školy po 20 rokoch a ja chcem vyzerať čo najlepšie. Toto kolagénové centrum v Leviciach mi odporučila kamarátka, ktorá úžasne omladla. Až po určitom čase mi prezradila, že navštevuje toto centrum. Skúsila som to aj ja a som naozaj prekvapená, že to tak úžasne funguje. Zdravie a krása v jednom. Prečo to tu nebolo už skôr?

Ivana, 38r., Želiezovce

O pár týždňov budem mať svadbu a samozrejme chcem vyzerať super. S kolagénovou terapiou som sa stretla vo Švajčiarsku, kde som pracovala, takže viem, že je to veľmi populárna terapia pre zdravú a krásnu pokožku. Som rada, že už aj u nás funguje kvalitné  kolagénové štúdio. Počula som, že presne tieto prístroje používajú na omladenie aj hollywoodske filmové hviezdy

Simona, 25r. , Levice

 

Snimka obrazovky 2014-07-01 o 10.52.27

Snimka obrazovky 2014-07-01 o 10.52.39

Snimka obrazovky 2014-07-01 o 10.53.01